Hizmetlerimiz

  1. Yazılı ve Sözlü Çeviri

Firmamız bir metni bir dilden başka bir dile çevirirken, yalnızca dil bilgisi kapasitesi değil, aynı zamanda o metnin içeriği, dilbilim, biçem, kültürel özellikler, yazınsal türler ve teknikler, dil kullanımı konusunda da bilgi sahibi olmanın gerektiğinin bilincindedir. Yerli ve yabancı pek çok kurumsal ve bireysel müşterinin çeviri ihtiyaçlarına doğru bir şekilde, müşteri odaklı ve belirtilen süreye sadık kalarak yazılı ve sözlü çeviri hizmeti vermektedir.

 

  1. Yemin ve noter onayı

 Resmi evraklar için talep edilen yeminli tercüme hizmeti mevcuttur.

 

ÇEVİRİ DİLLERİ:

Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça ve Arapça gibi pek çok dilde hizmet vermekteyiz.

 

UZMANLIKLAR

EZGİ TERCÜME, tüm yaygın dillerde yazılı ve sözlü çeviri hizmeti sunmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli tercüman kadrosu olan firma; doğru, zamanında ve kaliteli hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır.

  1. Medikal Çeviri

EZGİ TERCÜME hastanelere, tıbbi ekipman üreticilerine, ilaç firmalarına, kliniklere ve araştırmacılara tıbbi çeviri hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimiz,  tıp çevirisi konusundaki teknik uzmanlığımızdan ve gösterdiğimiz özenden emin olabilirler.

  1. Hukuki Çeviri

Hukuki çevirileri yapan ekibimiz, alanında uzman, bu alanın terminolojisine hakim kuramsal bilgiye sahip tercümanlardan oluşmaktadır. Hizmetlerimiz sözleşme çevirileri, gizlilik sözleşmeleri, hukuki sertifika ve beyanlar, davalarda kullanılacak belgeler, hukuki sertifika, beyanlar vb olarak sıralanabilir.

  1. Finansal Çeviri

EZGİ TERCÜME finansal kavram ve terminolojiye hakim, bu alanda mesleki deneyimi olan profesyonel çevirmenlerle çalışmaktadır.

  1. Bilimsel, Akademik ve Teknik Çeviri

Firma doktora tezleri, bilimsel makaleler, ödev, sunum, akademik araştırma raporları gibi çeşitli bilimsel ve akademik çevirileri alanında mesleki deneyimi olan profesyonel çevirmenlerle sizlere sunmayı amaçlar.

  1. Edebi Çeviri

Edebi çeviriler, her iki dile ve kültüre, yazınsal bilgi ve tekniklere hâkim olmanın yanı sıra, metin bilgisi, okuma alışkanlığı ile kültürel ve sanatsal birikim, uygun dil kullanımı gerektirir.

Ezgi Tercüme alanında uzman çevirmenler aracılığıyla edebi metin çevirilerini en doğru şekilde sizlere sunmaktadır.

 

Bir cevap yazın